Březen 2009

Rozhovor se Zacem Efronem (zdroj : Bravo)

29. března 2009 v 19:10 | Nikkushka
Zac září jako sluníčko. Aby taky ne! Tenhle kluk má ktomu spoustu důvodů. Skvělé filmové nabídku se mu jen hrnou, právě si koupil krásný dům se dvěma ložnicema v Hollywood Hills, který ho vyšel na 2,3 milionů dolarů, a randí s jednou z nejžhavějších holek současnosti, Vanessou Hudgens.
V novém filmu s názvem "17 Again" (v českých kinech od 7. května 2009) ti dokáže že umí mnohem víc než jen zpívat a tancovat. Jaké jsou jeho plány, jaké to je, hrát někoho, kdo je o 15 let starší než on, a proč se ještě nechce ženit?To a spoustu dalšího ti prozraadí v následujícím rozhovoru!

BRAVO: Jak sis užíval svou roli ve filmu "17 Again" ?

ZAC: Bylo to skvělý. Byla to sranda, vratit se zas do školy. V tomhle filmu jsem tam totiž mohl dělat všechno, co jsem právě v sedmnácti ve škole nemohl! :-)

BRAVO: Víme, že jsi v tomhle filmu často mluvil i dospělým hlasem "táty". Inspiroval jsi se přitom u vlastního taťky? :-))

ZAC: Jo! Věř tomu nebo ne, přesně tak to bylo Myslel jsem přitom, jak by táta zněl v určitých situacích, a pak jsem se to snažil napodobit!

BRAVO: Jaký je podle Tebe člověk ve 37 letech?

ZAC: Je to jen jedna z kapitol života. Když je člověk teenager, je většinou dost zmatenej, od dvaceti do třiceti objevuje sám sebe, uvědomuje si, co chce v životě mít a dělat a tak. Kolem třiceti začne podle mě většinou žít takovej ten rodinnej život, děti, manželka... a pak už je ti skoro čtyřicet a...

BRAVO: ...a končíš? (smích)

ZAC: Ne, ne, ne! (směje se). Jen jsme chtěl říct , že ve filmu mi je "jako 37" a už začínám mít slušnou krizi středního věku nebo jak se tomu říká. Prostě mám pocit, že mi všechno utíká mezi prstama, a snažím se dohnat všechno, co jsem kdy chtěl udělat a nestihl to, a zažívám přitom spoustu věcí. Je to vzrušující! I když popravdě se toho, až mi bude tolik let...fakt dost bojím !

BRAVO: Děsí tě představa šesti dětí a večerů ve vytahaných teplákách s pivkem u TV?

ZAC: Přesně tak! Možná že to je jen tím, kolik mi je teď, ale tohle je přesně to, co si zatím vlbc neumím představit! Upřímně si myslím, že je to taky tím, že jsem v současnosti dost sobeckej týpek, co si skvěle užívá života, a neumím si představit, že by to bylo najednou jinak a všechno by se netočilo jen kolem mě. Na to je ještě čas.

BRAVO: Nepřipadáš si někdy, díky tomu, co jsi všechno prožil, starší než jiní lidé v tvém věku?

ZAC: Jasně, někdy jo. Je fakt hustý, jak moc je rozdílnej školní svět a život po škole. Když jsme filmovali, všechno se mi vrátilo... a že je to jen pár let zpátky! Chvílema se mi vracely i pocity jako strach a nervozita, nebo takovej ten pocit "sakra, už jdu zase pozdě, bude průšvih" :-)

BRAVO: Co si o tom, že jsi hvězda, myslí tvoji bývalí spolužáci?

ZAC: Všechno to kolem mě jim připadá hodně vtipný. Chápou to, ale pořád si ze mě dělají srandičky. Neberou to moc vážně.

BRAVO: Jaká je tvoje nejhorší vzpomínka na střední? Přilepil tě třeba někdo lepící páskou k záchodové míse? :-)

ZAC: Booože, upřímně přiznávám, že i něco takovýho se jednou stalo. Ale nebylo to nic moc drsnýho. Popravdě jsem nikdy neměl moc kámošů, nebyl jsem žádná hvězda... ale na druhou stranu jsem naštěstí neměl ani žádné opravdové nepřátele.

BRAVO: Ve filmu "17 Again" je scéna, kdy stojíš ve třídě, kolem jsou poházené kondomy a ty dáváš přesvědčivou přednášku o sexu a říkáš něco jako ? Víte, že stimto byste měli počkat na svou pravou a jedinou lásku!"...

ZAC: Jo, to je přesně o tom, jak to cítí moje postava ve filmu, Mike O'Donnell. Po tom, čím

Akta X z Brava

29. března 2009 v 16:35 | Nikkushka
Emo strašidla

Minulé léto jsem byla s kamarádkou na táboře.Spali jsme v chatkách po čtyřech.S námi v chatce byly ještě dvě holky, co se obklékaly jako emo. Z obou běhal mráz po zádech. Jefna měla celé bílé vlasy a druhá celé černé vlasy. Jednou kyž jsme měli večerku, bály jsme se s Aki usnout. V pokoji byly dvě dvoupatrové postele, emo dívky spali na jedné straně pokoje. Když usnuly. tak už jsme byly v klidu a usnuli jsme také. Zdál se mi sen, že obě holky (emo) se začaly vznášet a prohodila si místa na spaní. Když jsem se probudila a podívala jsem se na obě holky, opravdu byly prohozené!
Když ráno společně odešly z chatky, tak mi Aki začala vyprávět svůj sen. A já jí potom řekla, že se mi zdál úplně ten stejný!Měli jsme z toho divný pocit, a tak jsme šly požádat vedoucí o přeložení z chtaky kvůli dvěma strašidelným dívkám. Jenomže vedoucí na nás koukala jako puk: řekla nám, že s námi v chatce nikdo nebydlí!
Vratily jsme se tedy do chatky, rozhlédly jsme se po pokoji. Věci emo dívek i povlečení bylo pryč!Byl to jen sen!? Ne. Další den jsme zjistily, že vloni se na tomto táboře stala nehoda - dvě emo dívky se utopily v rybníce! Od té doby na tuto příhodu ne a ne zapomenout. Na ten strašidelný tábor už nikdy nevrkočíme!


Monika, 11 a Aki, 14


Ukázka smrti

28. března 2009 v 10:10 | Nikkushka
Jednoho večera jsme se s kámoškou Denisou rozhodly, že se vydáme do domu po ejí prababičce, která asi před rokem zemřela.toj´hoto dne mi mamka říkala, že večer nebudou svítit lampy - o to bylo vydání do domu zajímavější.Předtím, než jsme se do domu vcydaly, vzaly jsme si tajně od Denisiny babičky klíče.Když jsme přišli k vrátkům rozpadajícího se domu, zjistily jsme, že branka je zamčená. Takže jsme museli branku přelést.Nejdřív jsme se vydali do garáže. Denisa se bála, ale já jsem ji nakonec přesvědčila.Pokoušely jsem se otevřít garážová vrata, alr nešly. Najednou jsme za sebou uslyšely kroky člověky a podívaly js,e se za sebe.Nikdo tam nebyl.Dostaly jsme strach! Denisa vyndala z kapsy klíče od domu a vešly jsme do nekonečné chdby.Denisa mi ukázala, kde je půda.Vyšly jsme po prudkýh cihlových schodech.Byly tam dvě části půdy, takže jsem se musely každá rozdělit na jinou stranu.První jsem našla velký černý kříž, který byl omotán pavučinami. Najednou jsem uslyšela křičet Denisu. Rychle jsem k ní běžela a zeptala, co se stalo.Její buchot srdce mi napovídal, že se strašně vyděsila. Byl tam obraz mladé mrtvé ženy.Obě dvě jsme se rozeběhly dolů, protože jsem věděli, že se bude něco dít.Měly jse pravdu! Na půdě něco začalo strašně bouchat a v tom Denise spadly klíče do díry v poldaze.Chtěla jsme otervřít dveře, lae nešly.Pokusila jsem je otevřít ještě jednou a v tom jsem vypadla ze dveří na zahradu.Denisa mi oznámila, že vytáhla klíče z díry.Vyběhly jsme k zamčené brance a přelezly ji.Potom jsme splašeně utíkaly do bezpečí. Tam mi denisa vysvětlila, že ten obraz nakreslila její prababička týden před její smrtí. Do toho domu už se nikdy nevydáme. Dodnes nemůžeme ale uvěřit, jak se ten obraz dostal na půdu.

Diplom za 4.místo

28. března 2009 v 10:04 | Nikkushka |  For me

Heath Ledger

27. března 2009 v 19:00 | Nikkushka
Povolání: Herec (příběh rytíře, 10 důvodů proč tě nenávidím)
Datum narození: 4. 04. 1979
Datum úmrtí: 22.1.2008
Místo narození: Perth, Western Australia, Australia
Místo úmrtí: Manhattan, New York, USA
Znamení: Beran

Zemřel ve věku 28 let


Celým jménem Heathcliff Andrew Ledger se narodil v australském Perthu.
Dne 22.1. 2008 zemřel, zřejmě na předávkování léky na spaní. (Bylo mu pouhých 28 let). Jeho rodina však tuto verzi odmítá. A policie sebevraždu také vylučuje. V jeho newyorském bytě ho našla masérka, přivolaný lékař už mu nedokázal pomoci :-(. Avšak ani pitva neprokázala jeho pravou příčinu smrti, v těle neměl žádné drogy, jen pár prášků na spaní. Někde se spekuluje o tom že si jich ani nevzal moc, ale bral je už déle a srdce mu prý mohlo zastavit. To jsou však jen doměnky. Jeho rodina nechala jeho tělo převézt zpět do rodné Austrálie, kde měl 9.2. pohřeb. Na pohřbu byla celá jeho rodina a nejbližší přátelé i jeho expřítelkyně Naomi Watts, tak i samozřejmě Michelle Williams, Jake Gyllenhaal a jiní.
:-(


Tom Cruise

27. března 2009 v 18:57 | Nikkushka
Povolání: herec
Věk: 46
Datum narození: 3. 07. 1962
Místo narození: Syracuse, New York, USA
Znamení: Rak


Životopis

Tom Cruise celým jménem Thomas Cruise Mapother IV, měl kočovné dětství. Spolu s třemi sestrami se jeho rodina neustále stěhovala z města do města za prací jeho otce, elektroinženýra. Když mu bylo patnáct let, jeho rodiče se rozvedli. Díky stěhování měl problémy s učením, která byla spojená s jeho dyslexií, jediné v čem na škole vynikal byl sport. Ihned po dokončení střední školy v roce 1980 se přestěhoval do New Yorku s odhodláním stát se hereckou hvězdou.

Do prvního kontaktu s hraním přišel na střední škole, kde dostal roli Nathana Detroita ve hře "Chlápci a panenky". Od té doby mu bylo jasné, že se chce stát hercem. První menší roli získává ve filmu Nekonečná láska "Endless Love" (1981). V hlavních rolích tohoto melodramatu o mladé lásce hráli Brook Shieldsová a Martin Hewitt. V tomto filmu na sebe dostatečně upozornil, že dostal malou roli ve filmu Večerka "Taps" (1981) v roli kadeta Davida Shawna. Film o studentech, kteří převezmou vedení vojenské akademie, když je školní pozemek prodán stavebním projektantům. V této malé, ale velmi dobře ztvárněné roli se mu dostalo příznivého ohlasu.

Svou první zlomovou roli získal ve filmu Riskantní podnik "Risky Business" (1982). Zde si zahrál Joela Goodssena, mladíka z bohaté rodiny, který vezme otcovo Porsche a sjede s ním do Michiganského jezera. V tomto zábavném filmu se proslavil scénou, kdy tančí oblečen pouze ve spodním prádle a hraje na kytaru. Riskantní podnik v kinech vydělal přes 65 milionů dolarů. Po dokončení filmu si začal románek s představitelkou Rebeccou De Mornay a následující dva roky byli vidět jedině spolu.

Tom Cruise se díky svým úspěchům dostal do party mladých Hollywoodských umělců, skupina asi 20 mladých herců z osmdesátých let. Jelikož nechtěl stát v postraní, nebo hrát nevýznamné role, snažil se vybírat jen ty podle něj opravdu zajímavé. Hlavní roli získal ve filmu Panictví po americku "Losin' It" (1983), kde si zahrál po boku Shelley Longové. Tento film však byl spíše zklamáním.

Ve filmu Outsideři "The Outsiders" (1983) si zahrál roli Steve Randla. Příběh chlapce, kterému nikdo nerozumí se odehrává na pozadí konfliktu mezi chudými a bohatými rodinami, které žijí na opačné straně města v šedesátých letech v Tulse. Cruise hrál mladíka, který příliš nedbá o svůj zevnějšek a údajně se kvůli své roli nejen přestal koupat, ale dal si sundat ze zubu korunku.

Po velkém úspěchu, který měl Riskantní podnik, začal být o Toma v Hollywoodu velký zájem. Nakonec si zahrál ve veleúspěšném akčním filmu "Top Gun". Tento film vydělal 171,6 miliónů dolarů a stal se nejúspěšnějším filmem roku 1986. V následujícím filmu Barva peněz "The Color of Money" si zahrál Vincenta Lauriu, hráče kulečníku. Vincent hraje pro radost ze hry, ale potká se s Eddie Nelsonem, se kterým se spojil. Eddie jej učí hrát pro peníze a z jeho výhry si bere podíl. Jejich cílovou stanicí je Atlantic City a turnaj o devíti koulích. Nakonec se oba rozejdou a směřují do Atlantic City, kde si to nakonec spolu rozdají u kulečníku. V roce 1987 se oženil s herečkou Mimi Rogersovou, a když se jim manželství začalo po třech letech rozpadat, rozvedli se.

V roce 1988 si ve filmu Koktejl "Cocktail" (1988) zahrál Briana Flanagana, mladíka, který právě přišel z vojny a hledá svou verzi amerického snu. Brian odchází z domova v Queensu a zamíří do New Yorku s odhodláním zbohatnout na Wall Street. Bohužel to nejde tak dobře jak si naplánoval a přijme místo barmana. Potkává Douga Coughlina, který jej přesvědčí, že vstupenka k úspěchu se dá najít i v baru, kde mají snadný přístup k bohatým a slavným. Oba se nakonec rozejdou a Brian se přestěhuje na Jamajku v naději, že si tam vydělá na vlastní bar v New Yorku. Zde pozná, že skutečná láska je mnohem cennější než všechny peníze na Wall Streetu.

Ve stejném roce ve snímku "Rain Man" zosobňuje Charlieho Babbitta, sobeckého obchodníka šmelinařícího s automobily, jemuž zemře otec. Nakonec se dozvídá, že otec odkázal tři milióny dolarů jeho postiženému bratrovi Raymondovi o kterém ani nevěděl. Rozhodne se zmocnit peněz a nejlepší věc která jej napadne, je unést bratra z ústavu. Charlie zjistí, že jeho bratr má neuvěřitelné nadání pro počty. Raymond dovede hravě z hlavy násobit mnohociferná čísla, bleskově spočítá celou krabičku párátek, jakmile spadnou na podlahu, nebo si pamatuje celý telefonní seznam. Čehož Charlie využívá v mnoha hernách, kde se neuvěřitelné matematické schopnosti dají dobře využít.

V roce 1984 časopis People předpověděl, že Tom Cruise je jednou z budoucích filmových hvězd. Dostal se mezi 25 nejzajímavějších lidí roku 1986 a v roce 1990 ho tento časopis prohlásil za muže s největším sexappealem.

V roce 1989 získal hlavní roli ve válečném dramatu Narozen 4. července "Born on the Fourth of July". O rok později si zahrál ve velko-rozpočtovém filmu Navždy a daleko "Far and Away" po boku Nicole Kidman, ale film se nakonec nestal příliš úspěšným. Zpátky do své obvyklé formy se dostal v dramatu Pár správných chlapů "A Few Good Men" (1992), kde si zahrál s Jackem Nicholsonem a Demi Moore. O dva roky později se objevil v adaptaci románu Anne Rice Interview s upírem "Interview with the Vampire", opět v hvězdném obsazení s Bradem Pittem a Antonio Banderasem.

Obrovský Tomův úspěch přišel v roce 1996 nejprve ve filmu "Mission Impossible" v roli Ethana Hunta, který je schopný se dokonale maskovat, odjíždí do Prahy splnit svůj úkol. Stane se ale podezřelým nejen ze zrady, ale i z vraždy svých kolegů. Následně v romantické komedii nominované na Oskara "Jerry Maguire". Opět všem ukázal proč je považován za jednoho z nejvýznamnějších Hollywoodských herců. V roce 1999 se opět spojil s Nicole Kidman v neobvyklém snímku Stanleye Kubrickse Spalující touha "Eyes Wide Shut"

Cruisova záviděníhodná pozice znovu zpevnila v roce 1999, když zvítězil v nominaci na nejlepšího herce hrajícího vedlejší roli, za snímek "Magnolia". O rok později opět skóroval pokračováním role mezinárodního agenta Ethana Hunta ve filmu "Mission: Impossible 2". Ve filmu Vanilkové nebe "Vanilla Sky" (2001) si zahrál mladého newyorského nakladatele a vyhlášeného sukničkáře Davida Aamese, spolu s Penélope Cruz, Kurtem Russellem a Cameron Diaz.


Tom Cruise

Tom Cruise
Tom Cruise
Tom Cruise
Tom Cruise


Dominika Kadlčková

27. března 2009 v 18:55 | Nikkushka
Povolání: Modelka, herečka (Ulice)
Věk: 20
Datum narození: 22.07. 1989
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Rak

Životopis: Výška: 175 cm
Míry: 87-60-87

Dominika Kadlčková se narodila do velké pražské rodiny a v Praze (přesněji ve Vršovicích) také vyrostla a vystudovala základní školu - U Roháčových kasáren. V páté třídě přešla na taneční konzervatoř, aby se mohla věnovat svému snu - baletu. Kvůli zdravotním problémům ale musela odejít.

Do seriálu Tv Nova ULICE se dostala díky mamince která ji přemluvila. Dominika nepočítala s tím,že by casting mohla vyhrát. Jen to zkusila. Nakonec jí ale producenti nabídli roli Adriany Peškové, vnučky Vlastimila Peška (Rudolf Hrušínský) a Dominika ji přijala. Postava Adriany je jí docela podobná, arogantní namyšlená primabalerína, přesvědčená že je středem vesmíru a ostatní tu jsou od toho aby ji hýčkali. Pokud mají ostatní své vlastní problémy, je ona ta ublížená chudinka... Taková je i Dominika.

V současné době se na obrazovkách neobjevuje, místo herectví se vrhla na dráhu modelky a celkem se jí daří. Pobyla několik měsíců v Miláně a dokonce se tvrdilo že se s jedním z místních zasnoubila (tehdy jí bylo ještě 17). Dominika zasnoubení potvrdila ale záhy se s italským snoubencem rozešla.

Až na stále častější aférky se známými sportovci a hudebníky po pražských barech neznáme žádného stálého přítele.

Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
S kamarádkou a kamarádem
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková

Hillary Duff - Fotky

27. března 2009 v 18:51 | Nikkushka
Hd1

Sylvester Stallone

27. března 2009 v 18:48 | Nikkushka
Povolání: Herec
Věk: 62
Datum narození: 6. 07. 1946
Místo narození: New York, New York, USA
Znamení: Rak

Životopis

Sylvester neměl šťastné dětství, narodil se jako nechtěné dítě italskému kadeřnickému učni Frankovi Stallone a barové tanečnici Jacqueline Labofish. Už jeho porod byl komplikovaný a doktor jej musel vytáhnout za hlavičku pomocí speciálních kleští, jenže při tomto zákroku se stala nehoda. Doktor stisknul více než měl a přiskřípnul mu tvářičku, následkem čehož je celoživotní ochrnutí levé tváře od oka přes jazyk, až po bradu. Tímto jen potíže začínají, jeho vývoj je díky tomuto ochrnutí zpomalen. Sylvester vyrůstal v newyorské čtvrti Queens do svých pěti let, než se celá rodina přestěhovala do Silver Springs ve státě Maryland.

Ve škole to pro malého Sylvestra není lehké, spolužáci se mu posmívají za jeho handicap a on to těžce nese. Ani v rodičích nenachází oporu a v jeho jedenácti letech se rozvádějí a on se stěhuje se svou matkou do Philadelphie. O rok později se jeho matka opět vdává, Sylvester si nachází nový idol Steeveho Reevese, který ztvárnil roli Herculese. Chce být jako on a rozhodne se posilovat, jeho matka si otevřela fitcentrum pro ženy a Sylvester zde tráví svůj volný čas. Problémy ve škole nekončí, to může doložit i to, že do svých 15-ti let vystřídal 12 různých škol.

Sylvester se stěhuje zpět do Silver Sprinte k otci, kde pokračuje v posilování, během této doby je zapsaný na střední škole pro problematický dorost Devereaux High School. Zde se více věnuje šermu, boxu a americkému fotbalu. Po nějaké době musí i tuto školu opustit a přesouvá se na American College of Switzerland (škola ve Švýcarsku). Během volna navštěvuje školní produkci, kde si zahrál ve hře Arthura Millera Smrt obchodního cestujícího "Death of a Salesman". To jej inspiruje natolik, že se rozhodne stát hercem. Vrací se do států, kde začíná studovat herectví na University of Miami, do doby než se rozhodne přestěhovat do New Yorku (1969).

Zde pracuje v několika různých zaměstnáních a pravidelně se zúčastňuje konkursů, ale jen příležitostně nalézá divadelní práci. Neúspěch ho dožene, až na samý okraj existence. Na několik dní se z něj stává pravý bezdomovec. Spává na nádraží, dokud v novinách nezahlédne inzerát na konkurz do erotického filmu Party u Kitty a hřebců "Party at Kitty's and Studs". Za tento porno film, kde se Sylvester svléká dostává 100 dolarů za natáčecí den. Později je film přejmenován na "Italský hřebec", poté co se stává Sylvester slavným.

Po tomto filmu se snaží postavit na nohy, ale získává pouze krátkodobé podřadné práce. Ve filmu to také nejde a nikdo jej nechce obsazovat, nakonec získává bezvýznamnou roli ve filmu "Lovers and others strangers" (1970), ale nakonec byla jeho role vystřižena. Následně získává malou roli ve filmu Woodyho Allena Banáni "Bananas" (1971). Stalone se dlouhou dobu snaží psát scénáře, zpočátku je nikdo nechce, ale nakonec se mu podaří některé prodat. Stále se účastní konkursů a snaží prodávat svoje scénáře, ve filmu "The Lords of Flatbush" (1974) se mu povede obojí. Tento nízko-rozpočtový film vydělá přes 4 milióny dolarů. Na konci roku 1974 se oženil s herečkou Sashou Czack a stěhují se do Kalifornie s přáním uskutečnit svou hereckou kariéru.

Bohužel se mu nedaří narazit na lepší roli, objevuje se jen v malých roličkách televizních seriálů jako "Kojak", "Police Story" a "Farewell, My Lovely" všechny z roku 1975. Velký úspěch se mu podařil, když prodal svůj scénář k filmu "Hell´s Kitchen" o boxerech za 21 500 dolarů. Po tomto úspěchu začíná pracovat na dalším scénáři, opět je hlavní téma box a hlavní postava Rocky Balboa. Sylvester představuje svůj scénář producentům Irwinu Winklerovi a Robertu Chartoffovi. Scénář se jim líbí a do hlavní role chtějí obsadit některou ze svých hvězd, ale Sylvester prodá svůj scénář jen s podmínkou, že si zahraje hlavní roli. Po úspěšném vyjednávání získává hlavní roli a obnos 350 000 dolarů. Film se dokončil v roce 1976 pod názvem "Rocky" (1976). Úspěch filmu je naprosto obrovský, stává se absolutně komerčně nejúspěšnějším filmem roku s k tržbami 112 milionů USD. Jeho úspěch potrhuje i nadšené přijetí kritiky a mnoho filmových nominací, jen nominací na Oskara je devět. Ten stejný rok se mu narodí první syn Sage Moonblood.

Film "Rocky" se stal natolik oblíbeny a slavný, že se Sylvester okamžitě stává Hollywoodskou celebritou. Po tomto úspěchu pracuje na filmu "F.I.S.T." (1978), svůj režijní debut uskuteční s filmem "Paradise Alley" (1978), oba dva jsou ale naprostý propadák. Raději se tedy vrhne na pokračování filmu "Rocky II" (1979), film je opět velmi úspěšný. Mezitím se mu v roce 1981 narodil druhý syn Joseph. Jeho ostatní filmy se potýkají s neúspěchem, proto zůstává u jistého pokračování boxera v "Rocky III" (1982), který je ještě více úspěšný než předchozí dva filmy. Filmy podobného rázu mu sedí jako ulité, potvrzuje to hlavní rolí Johna Ramba ve filmu Rambo "First Blood" (1982), za roli získává honorář 3,5 miliónu dolarů plus podíl na zisku. Film je okamžitě velmi úspěšný a během krátké doby vydělává desítky milionů dolarů.

V roce 1984 se rozvádí se svou manželkou Sashou Zachovou, která se stěhuje i s dětmi. Sylvester pokračuje na sérii úspěšných filmů " Rambo: First Blood Part II" (1985), "Rambo III" (1988), "Rocky IV" (1985) a "Rocky V" (1990). Mimo to se objevuje v mnoha jiných filmech, ale ty jsou jen v pozadí těchto úspěšných. Jedním z mála úspěšných je i kriminální komedie "Tango & Cash" (1989), kde si zahrál drsného policisty Raye Tanga po boku Kurta Russella (Gabeho Cashe). Oba policisté jsou vylákáni do opuštěného skladiště a pomocí zfalšovaného magnetofonového pásku obviněni z vraždy federálního agenta.

Na počátku devadesátých let se výrazněji prosadil v akčním thrilleru "Cliffhanger" (1993), v roli horského vůdce v nelítostném souboji s bandou zločinců. A také v akční sci-fi komedii "Demolition Man" (1993) hraje v roli policisty Johna Spartana. Film z prostředí Los Angeles 1996, kde jako šíleně schopný policista, řečený Demolition Man, v souboji s šíleně geniálním zločincem Phoenixem způsobí nešťastnou náhodou smrt dvaceti rukojmí v troskách explodujícího domu. Trest je vykonán hybernací - zmrazením na desítky let. San Angeles 2032 - superdokonalé město, plné harmonie, míru a bezpečné telepatické lásky. Jen kdesi v podzemí živoří skupina "špatných" lidí, věřících ve svobodný život. Vůdce města nechá tajně rozmrazit Phoenixe, zdokonaléného během hybernace, aby podzemí vyčistil - a zanedlouho policii nezbývá, než přivést k životu i Spartana, aby zachránil celé město!

Sylvester se už přestává tolik věnovat psaní scénářů a také se objevuje pod vedením jiných režisérů ve filmech jako Specialista "The Specialist" (1994), Soudce Dredd "Judge Dredd" (1995), Nájemní vrazi "Assassins" (1995) a Země policajtů "Cop Land" (1997). V akčním thrilleru Sejměte Cartera "Get Carter" (2000) si zahrál drsňáka Jacka Cartera. V Las Vegas odvádí pro hlavouny podsvětí poctivou i když ne právě čistou práci a k návratu do rodného Seattlu ho dokázala přinutit jen tragická smrt mladšího bratra. Údajně zahynul v opilosti za volantem. Motivován pochybnostmi bratrovy manželky a dcery, začne Jack Carter pro klid svědomí prověřovat i jiné možnosti. Díky svým drsným, stoprocentně efektivním metodám záhy narazí na stopy jasně svědčící o tom, že bratrova smrt není dílem nešťastné náhody, ale brutálních zabijáků.

Ve filmu Formule! "Driven" (2001) se vrací zpět ke scénáři a také je producentem. Ve filmu Sylvester hraje zkušeného závodníka Joea Tanta.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Líbání... :-*

25. března 2009 v 19:50 | Nikkushka
Líbání Lehoučkými dotyky
Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓Celý članek↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

10 flirtovacích hlášek pro každou příležiitost...je škoda to nevyzkoušet :-))

25. března 2009 v 19:49 | Nikkushka
 • Nemáš u sebe náhodou tužku ? Potřebuju si napsat tvoje telefonní číslo !
 • Nemohl bys mi prosím říct, kolik je hodin ? Tak jsi mě okouzlil, že jsem úplně ztratila pojem o čase !
 • Věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít ještě jednou ?
 • Před nedávnem jsem tě viděla ! A jo, ve slovníku angličtiny pod heslem Cool !
 • Promiň, mám špatnou paměť, mohl bys mi říct číslo tvého mobilu ještě jednou ?
 • Brzy budu balit dárky ! Můžu sbalit taky tebe ?
 • Nemohl by ses naklonovat, takový exemplář bych chtěla mít doma !
 • Kdybys měl být hamburger u McDonalda, jmenoval by ses McBeautiful !
 • Sbírám milostný SMSky, neposlal bys mi nějakou ?
 • Docela plavu v předmětu Flirtování...nepomohl bys mi s doučováním ?

Polibky...

25. března 2009 v 19:44 | Nikkushka
Část první: POLIBEK
> 1. Polibek na ruku ...... Ctím tě.
> 2. Polibek na tvář ...... Chtěl bych, abychom zůstali přátelé.
> 3. Polibek na šíji ...... Chce tě.
> 4. Polibek na rty ...... Miluji tě.
> 5. Polibek na ucho ...... Jen si s tebou pohrávám.
> 6. Pohledy do očí ...... Polib mě.
> 7. Hraje si s tvými vlasy..... Bez tebe nemůžu žít.
> 8. Má ruce kolem tvého pasu. ..... Vychutnám si tě.

11 otázek který klukům lezou na nervy

25. března 2009 v 19:43 | Nikkushka
 1. NA CO PÁVĚ MYSLÍŠ ?
 2. TYY...MILUJEŠ MĚ ?
 3. MYSLÍŠ ŽE JSEM HEZČÍ ?
 4. ZDÁ SE TI ŽE JSEM PŘIBRALA ?
 5. PROČ SES NEOZVAL ?
 6. CO SE TI NA MĚ NEJVÍC LÍBÍ ?
 7. NEMĚLI BYSME SI O TOM VEČER PROMLUVIT ?
 8. JSI TEĎ NA MĚ NAŠTVANÝ ?
 9. JSOU PRO TEBE KÁMOŠI DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ JÁ ?
 10. BUDEŠ MĚ MILOVAT NAVŽDY ?
 11. SLUŠÍ MI TO ?

diplomek za 4.místečko :-))

25. března 2009 v 19:27 | Nikkushka |  For me
kuuuju moc spunte :-*

Diplomek za 4. místo

24. března 2009 v 21:27 | Nikkushka |  For me